Veri Bulutlaştırma

Disketler, pek çok bilgisayar kullanıcısı için oldukça önemli bir yere sahipti. Artık birer antika olarak kabul edilen disketler zamanında başarıyla veri transferi ve veri depolaması görevlerini üstleniyordu. Fakat günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte disketler yerini daha gelişmiş aygıtlara bırakmak durumunda kaldı. Çünkü yüzlerce disket artık bir cd'ye ya da usb flash belleğe sığabilmekte.

Birçoğumuz üstünden yıllar geçmesine rağmen eski disketlerimizi saklamaktayız. Artık içerilerindeki verilere disket sürücüsü bulunmayan yeni teknoloji bilgisayarlarla ulaşamıyoruz. Önemli olduğunu düşünüp saklama gereği duyduğumuz disketler zamanla bozulmakta ve içindeki veriler yok olmakta.

Kapasitesi ve teknolojisi yetersiz kalmaya başlayan disketler ömrü tüketti. Peki geçmişte disketlerin içinde barındırdığımız veriler, onlar da ömrünü tüketti mi? Biz sizler için 1.44'lük floppy disketlerinizdeki verileri tekrar kullanabilmeniz için veri aktarma hizmeti sunuyoruz. Siz disketlerinizi bize gönderin biz sizin disketlerinizden kurtardığımız verileri internet ortamına yükleyelim, yani bulutlaştıralım! Size göndereceğimiz bağlantı ile disketteki bilgileri bilgisayarınıza indirin ve kullanmaya devam edin. Geçmişiniz yok olmasın…

Veri aktarma hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.